Üniversitenin ilk senesinde sevgili yapan genç kız, kendini derslerine verip bir yandan da mutlu bir ilişki yürütmek istiyordur. Fakat sevgilisinin kafası derslere değil de sikişe çalıştığından bir türlü derslerine odaklanamaz. Sınav haftasında bile sikişmek istediğini söyleyen erkek arkadaşına sürekli hazır olmadığını söyleyerek başından savmaya çalışır. Ancak hormonlarının dürtüsüne engel olamayan genç adam sonunda kızcağızı sex yapmaya ikna eder. İlk olarak ağzına vermeye çalışır ama hiç de keyif alamaz. Çünkü genç kız tecrübesizdir. Şimdiye kadar bekaretini hep evleneceği adama saklayacağını düşünen genç kız, anlık gelişen bu sikiş macerası karşısında gözüne lazer tutulmuş tavşana döner. Neyse ki o anda üvey annesi eve gelir ve genç üniversiteli kızı sevgilisine sakso çektiği anda yakalar.
Üniversiteli yaramaz çift utanç içerisinde kalıp özür diler. Ama üvey anne onların bu halini hiç de yadırgamaz; aksine yardımcı olmak ister. Bakire olduğunu anladığı üvey kızını kızı yanına çağırıp ona bildiklerini öğreteceğini, tedirgin olmaması gerektiğini söyleyerek önce rahatlatır ve sonrasında uygulamalı ders vermek için ilk adımı atar. Bir yarak nasıl yalanır, iyi bir sikişin püf noktaları nelerdir gibi konuları uygulamalı olarak hızlıca öğretir. Hızlandırılmış sikiş eğitimi alan genç kız, artık sevgilisine güzel bir sex deneyimi yaşatmaya hazırdır ve bakireliğini ilk kez üvey annesi sayesinde zevkli bir şekilde bozdurarak seks hayatına giriş yapar.

Bir önceki videomuz olan İki Deliğide Sıraya Sokup Çaktırdı başlıklı videoyu Altyazılı, Amcık ve Full HD hakkında izleyebilirsiniz.

Kategori:

Anal Porno

Yorum Bırak

E Postanız Gizli Kalacak. Gerekli Alanları Doldurun *

*